CS.0100 Selülozik Pas Vernik

Nitroselüloz esaslı, hava kurumalı, tek bileşenli bir ara kat verniğidir. Oldukca  hızlı kuruyan, ahşabın yüzey hazırlanması aşamasında kaybolan renklerini, canlılığını ortaya çıkaran, görünümü güzelleştiren ve dolgun bir yüzey veren bir ara kat verniğidir.

CS.0200 Sentetik Ahşap Koruyucu

Her türlü ahşap doğrama cephe kaplaması, iç ve dış kapılar, pencere doğramaları, bahçe çitleri, ahşap bahçe mobilyasının ve benzeri ahşap zeminlerin boyanmasında kullanılır. Transparan yapısı ile ahşabın doğal dokusunu gizlemeden renklendirip korur.

CS.0300 Su Bazlı Renklendiriciler

Dış cephe eski veya yeni her türlü ahşap yüzeylerde kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiş insan sağlığı ve çevre açısından mükemmel özelliklere sahip özel reçine esaslı emprenye özelliklerine sahip bir üründür. Yapısında bulunan özel kimyasallar sayesinde ahşabın gözeneklerine nüfuz ederek ahşabı küf, bakteri ve mantarlara karşı korur.

CS.0400 Universal Renklendiriciler

Unıversal Ahşap Renklendiriciler, Solvent veya su içerisinde çözünebilir, boyar madde esaslı bir renklendiricidir. Renk verme gücü ve ışık haslığı yüksek bu renklendiriciler, hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Son kat vernik içerisine de girilebilmektedir. Renk kusması ve yüzmeye yol açmaz. Farklı renkler birbirleri ile karıştırılarak çok değişik tonlar elde etmek mümkündür.