WB.0380 Su Bazlı Parlak Boya

Su bazlı saf akrilik esaslı, su ve solventin buharlaşması ile kuruyan, iç mekân son kat parlak boyadır. Yüksek sararma direncinin yanında, sert ve elastik yapısı ile mekanik dayanımı yüksektir. Su bazlı yapısı ve çok düşük VOC (uçucu organik bileşen) oranı ile çevre ve insan sağlığı için tehdit oluşturmaz.

WB.0340 Su Bazlı İpek Mat  Boya

Su bazlı saf akrilik esaslı, su ve solventin buharlaşması ile kuruyan, iç mekân son kat ipek mat boyadır. Yüksek sararma direncinin yanında, sert ve elastik yapısı ile mekanik dayanımı yüksektir. Su bazlı yapısı ve çok düşük VOC (uçucu organik bileşen) oranı ile çevre ve insan sağlığı için tehdit oluşturmaz.

WB.0320 Su Bazlı Mat Boya

Su bazlı saf akrilik esaslı, su ve solventin buharlaşması ile kuruyan, iç mekân son kat mat boyadır. Yüksek sararma direncinin yanında, sert ve elastik yapısı ile mekanik dayanımı yüksektir. Su bazlı yapısı ve çok düşük VOC (uçucu organik bileşen) oranı ile çevre ve insan sağlığı için tehdit oluşturmaz.

WB.0650 Su Bazlı Panel Kapı Boyası – İpek Mat

İç cephede yumuşak ve sert tüm ahşaplarda kullanılabilen, su bazlı, ipek mat görünümlü, kullanıma hazır, örtücü bir boyadır. Ahşabın doğal görünümünü bozmaz.